Forever Bright™ Toothgel

Popis produktuOBJEDNAT
Forever Bright je jedinečný zubní gel založený na bázi aloe vera, určený pro celou rodinu. Je namíchaný z čistých produktů nejvyšší kvality. Tato jedinečná formule obsahuje jako základní složku stabilizovaný aloe vera gel. Do něho je přidaný včelí propolis. Tato kombinace nejenže má dobré antibakteriální vlastnosti k zamezení tvorby zubního povlaku a zachování svěžího dechu, ale navíc díky svým protizánětlivým vlastnostem velmi dobře působí na dásně a jemnou sliznici ústní dutiny.
Je zvlášť vhodný při krvácení dásní a tvorbě ústních vřídků. Když je čištění kartáčkem příliš bolestivé, je možné zubní gel aplikovat přímo.
OBJEDNAT MŮŽETE U NÁS

nebo

Objednat na FLP


Klíčové vlastnosti:
• bojuje proti zubnímu kameni
• bělí bez bělicích látek
• zmírňuje infekci úst a dásní svým antibakteriálním účinkem

Informace o produktu
Forma:Gel / pastaOdkaz na Produktový certifikát
Počet jednotek:130 g
Doporučené dákování:Po každém jídle
Složení
Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Chondrus Crispus Powder, Aroma, Propolis Extract, Sodium Sacharin, Ascorbic Acid, Citric Acid, Limonene, Linalool, Methylparaben, Potassium Sorbate, Sodium Benzolate, CI 75810

_________________________________________________________
Zajímá Vás více o tomto produktu? Chcete se dozvědět více o doplňcích stravy Forever Living Products? Pro více informací nás kontaktujte (náš kontakt).
_________________________________________________________