Forever Aloe Lips™

Popis produktuOBJEDNAT
Aloe Lips s obsahem aloe vera je ideální k péči o rty, chrání je před sluncem a větrem. Dále obsahuje jojobový olej a včelí vosk, abychom vytvořili nejúčinnější výrobek určený k celoročnímu ošetření rtů. Aloe Lips zklidňuje, vyhlazuje a zvlhčuje popraskané a suché rty a napomáhá při prevenci herpesu. Chrání naše rty dokonce v extrémím počasí.
Ať lyžujete nebo se opalujete, máte piknik u řeky nebo si opékáte na zahradě, mějte Aloe Lips vždy po ruce. Je ideálním pomocníkem v nouzových situacích, jako je např. štípnutí hmyzem nebo drobné řezné rány či popáleniny, a jeho rozměry ho ideálně předurčují k nošení v kabelce nebo v balíčku první pomoci.
OBJEDNAT MŮŽETE U NÁS

nebo

Objednat na FLP


Klíčové vlastnosti:
• zvlhčující balzám na rty
• tyčinka první pomoci
• lesk na rty

Informace o produktu
Forma:Tuhý krémOdkaz na Produktový certifikát
Počet jednotek:4,25 g
Doporučené dákování:V případě potřeby
Složení
Aloe Barbadensis Extract (27.6% hmotnostních), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Petrolatum, Ethylhexyl Hydroxystearate, Beeswax, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Myristyl Myristate, Copernica Cerifera (Carnauba) Wax, Ozokerite, Flavor, Allantoin, Propylparaben

_________________________________________________________
Zajímá Vás více o tomto produktu? Chcete se dozvědět více o doplňcích stravy Forever Living Products? Pro více informací nás kontaktujte (náš kontakt).
_________________________________________________________